يادته؟

ديشب با تمام خستگی های تکراری روزانه ای که بعد از ترک آن مکان مقدس دچارش شدم چشمانم را به زور اشتياق برای ديدن چندباره جشن فارغ التحصيلی باز نگه داشتم.

همه چيز و همه کس بودند اما همه چيز با آنچه در ذهنم بود متفاوت بود .آدم ها اونی نبودند که توی ذهنم يادگار داشتم.نه ذکر گوی کلاس آنقدر بزرگ بود که فکر می کردم و نه تو آنقدر جدی و دوست داشتنی که گمان می بردم.همه چيز شبيه يک شوخی بود.شوخی  فارغ التحصيلی ..

در جشن ما نه نگاههای نگران مورد توجه کسی بود و نه کسی اشک های انبار شده پشت چشمان را ديد که از ترس ديگر نديدن دوست داشته ها با هراس زيادی پشت حدقه چشم لحظه شماری می کردند.ضربان قلبها را وقت رد شدن ممتد خاطره ها کسی به فيلم نکشيد و چرا هيچ کس حرفی از سختی ترک دانشکده نزد؟

چرا کسی نگفت که نمی تواند نيمه اش را رها کند و برود؟

چرا من به تو نگفتم؟...چرا نگفتم که تحملش سخت است؟..چرا نگفتم خداحافظ؟...چه جشن مزخرفی بود....

صدای نخراشيده و ناموزون سازها و خواننده ها و دلقک بازی يحيوی ..که انگار اصلا نمی دانست آمده است مهمانی خداحافظی ...چقد ردلم برای ديدن خاطره ها تنگ شده ..خاطره هايی که ديگه تکرار نمی شوند و خاطره هايی که تو در آنها هستی و تنها تو در آن اهميت داري. می گذارم به حساب بدی جشن و بدی صداو....قدم زدنهای ممتد و بی خيال تو روبروی تمام خاطرات من ....

با اين همه از همه آن جشن فقط تومهم بودی که جلوی چشمانم روی تمام خاطرات خوب و بد گذشته ام درست مقابل خاطره آخرين ديداردونفره مان و پياده روی طولانی که تو با بی رحمی مرا به دنبال خودت می کشاندی و من ضربان نبضم را با هر گام می شمردم و آب دهانم را به سختی قورت می دادم .............

/ 12 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پرنده

سلام . متاسفم که اينو ميگم اما شما محکوم به اين هستی که بمونی و تحمل کنی و دم نزنی !

(یا سمن )

سلام وب زیبا و تخصصی خوبی داری با گفتهای خوب و آموزنده خواستم بگم افرین به شما که سر شار از انرژی مثبت هستید و به مخاطب خود انرزی فکری میدهی باز به دیدارت خواهم امد به امید دیداری دوباره موفق باشی (یا سمن )

عشق خدائی

سلام از این که به سرزمین عشق خدائی آمدی و انجا را پر از سخن گلهای عطر نوشتهایت کردی ممنون عشق به همه هستی عشق به خدامهربان که بتوان آن را حس کرد زیباست و عشق های زمینی هم عشق خداست که در روح مان دمیده شده پس قدر این لحظه های خوب آسمانی را باید شکر کرد که خدائی داریم و عشق به او باعث ذوق ما به عشق های زمین میشود اری به وب عشق خدائی هم سر بزنید و سخن خوبتان را هدیه به بازدیدکنندگان این وب که برای مادارن قلم میخورد را عطر اگین کنید منتظر شما هستم اگر امدی که خوش قدم امدی اگر هم نیامدی عشق خدائی تون را کم کرده ای که باید ان را در وجودتان پیدا کنید انشاا..

رضا کاوند

سلام . من هم اين فيلم رو می خوام تا حالا نديدمش . خواهش می کنم

الهام آسیابی

سلام، امروز هم بهت سر زدم ببینم چیزی نوشتی یا نه؟ خوبی؟ فاصله ها یادمون نره. ما میتونیم به هم کمک کنیم. دوستت دارم.

مهدیه

حالا که من به روزم تو نيستی!

حسن

سلام بايد بگم که مطالبتون خيلی جالب بود اکه دوست داشتيد به من هم سر بزنيد